Respektuj 18

Kopačky | Trénujeme s Viktorkou

Kdy:

Kde: Plzeň

Bylo pondělí ráno a počasí vůbec nevypadalo, že by se chtělo umoudřit. A to nás měl čekat odpolední trénink s Áčkem Viktorie Plzeň. Prý se fotbal hraje za každého počasí a sport utužuje, takže to musíme dát. Sešly jsme se před fotbalovým hřištěm v areálu Luční, kde se nás ujal Pavel Horváth a trenéři. Nahnaly nás na mokré hřiště a začal trénink.

 

Po dynamickém protažení nás čekal zápas s hráčky Viktorky.  Nehrály jsme proti nim, to bychom asi neměly žádnou šanci, ale rozdělily si nás. Zápas začal a byl to adrenalin. Horvát na nás křičel a vybízel k dávání gólů, ale na mokrém povrchu to nebylo vůbec jednoduché. Současně se i on zapojil do dění a snažil se z rohových kopů skórovat – bohužel bez úspěchu. Nakonec přišlo i na penaltu, kterou kapitánka Kopaček, naprosto promarnila. Zápas skončil vítězstvím oranžových, kterým se podařilo dát konečný gól.

 

Následoval oddělený trénink, kde jsme si zkoušely různé techniky práce s míčem – přihrávky, honičku, naučit se cit s míčem, aj. Déšť zesilovat, ale na našem úsilí to nic neměnilo. Trenér nás ani úplně neokřikoval, spíš oceňoval naše nadšení, zápal i přes ustavičný déšť. Nakonec jsme si zkusily střely na branku a některým z nás se nám dokonce podařilo brankářku prostřelit.

 

Kopačky zocelené deštěm

Všem děkujeme za podporu a těšíme se na další akci.

Nečekejte na další akci, informujte se hned!

Problematika mladistvých a alkoholu

Alkohol a mladiství

Rady a tipy pro rodiče a prodejce alkoholu

Rady a tipy